top of page
logo bily podklad.gif

NÁŠ PŘÍBĚH

Čau surfaři, vítejte u nás na stránkách Pajmi.cz

Ať už je důvod Vaší návštěvy jakýkoli, rád bych Vám řekl pár informací o našem e-shopu. Příběh se začal psát v roce 2017, kdy vznikla první myšlenka na eshop s praktickými dárky. Prapůvodní myšlenka byla zcela odlišná od té aktuální, ale jak dobře víš, někdy se vše stane jinak, než plánujeme.

V roce 2018 jsme investovali finance do technologie CO2 laseru s výkonem 100w a plochou pro gravírování ve velikosti 1000x600 mm. Ano, jak správně tušíte je to celkem macek na garážovej byznys.

Ihned jsme se začali věnovat gravírování na dřevo. Postupem času jsme pocítili velký progres a to nejen my, ale především naši spokojeni zákazníci.

Vše začalo fotkami na dřevo, ale u toho jsme neměli v plánu nikdy setrvat.

Především se věnujeme výrobě dřevěných trofejí, medailí, firemní loga s podsvětlením (nebo bez) a v neposlední řadě stále fotografiím na dřevo.

Od této doby jsme uspokojili 1000+ zákazníků s pozitivními recenzemi na naši práci, za co jsme více než vděční a snažíme se naši práci dělat s láskou a tak, jak bychom si sami výsledný produkt představovali.

Zakázkové gravírování je pro nás taktéž denním chlebem. Ať už se jedná o doplnění textu na různé nekovové materiály, případně specifické požadavky zákazníků, které nelze nějak konkrétně specifikovat. Jednoduše si poradíme s každou poptávkou.

Laser za nás nepracuje, toto je mýlka, kterou bychom rádi vysvětlili. Laser nám v naší činnosti pouze usnadňuje práci. Vždy je nutná grafická práce a následně ruční opracování výrobku.

V roce 2022 jsme se stali součástí akce Moto Gala Night a vyráběli jsme trofeje pro nejoblíbenější jezdce, jezdkyně, mechaniky, a spoustu dalších.

Spolupráce byla natolik úspěšná, že pokračujeme ve spolupráci i pro 2.ročník - Tedy Moto Gala Night 2 a samozřejmě nebudeme chybět ani na 3. ročníku MGN3

Fotografie z předchozích ročníků naleznete v galerii.

https://www.motogalanight.com/

Rád bych zmínil, že si potrpíme na "prozákaznickém" servisu a objednávkou to pro nás nekončí, ale začíná. My nabízíme kompletní službu a stojíme si za kvalitou naší práce.

Budeme moc rádi, pokud se o kvalitě našich služeb přesvědčíte sami.

Díky, že jste nám věnovali chvíli a dočetli se až sem, moc si toho vážíme.

PP

bottom of page